Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
 • 1 głosów - średnia: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Real World Usunięty z Youtube
#1
Hej wszystkim, tak, mój kanał JewTube został zamknięty ze względu na "mowę nienawiści" po jednym ostrzeżeniu, mimo że dostarczałem tylko treści edukacyjne i merytoryczne. Każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da. Dziękuję bardzo za wsparcie dla wszystkich, odwoływałem się, ale nie liczę na cud i ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału w YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej. Peace.

   
Odpowiedz
#2
(01-03-2019, 09:32 AM)Real World napisał(a): Hej wszystkim, tak, mój kanał JewTube został zamknięty ze względu na "mowę nienawiści" po jednym ostrzeżeniu, mimo że dostarczałem tylko treści edukacyjne i merytoryczne. Każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da. Dziękuję bardzo za wsparcie dla wszystkich, odwoływałem się, ale nie liczę na cud i ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału w YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej. Peace.

Byłeś, jesteś bardzo niewygodny dla nich ze swoimi materiałami. Przegrywali walkę z prawdą i zadali cios poniżej pasa, to u nich typowe. Dzisaj wyłączą Cię na JewTubie, a co zrobią jutro...? Dziwne, że sci-fun -a nie zablokowali za mowę nienawiści i promowanie alkoholizmu. 

Wrzuć gdzieś materiały w chmurę i zostaw link, bo nie zrobiłem kopii z JewTuba, a też chce mieć kopię i będę rozpowszechniał gdzie się da...
Odpowiedz
#3
Zostawiam link do nowego konta, na które będę na bieżąco wgrywał wszystkie materiały:
https://www.youtube.com/channel/UCPmhrUm...subscriber
Odpowiedz
#4
Cenzura na YouTube (Kanał Real World Usunięty)
2 stycznia 2019, YouTube całkowicie zamknęło mój kanał po 2,5 latach aktywności, z około 6,500 subskrybentów oraz 2 milionami wyświetleń, po wystosowaniu mi pojedynczego ostrzeżenia "mowy nienawiści" na wideo opublikowane ponad rok temu. Wszystkie moje materiały zawierają edukacyjną, faktyczną zawartość, a nie "mowę nienawiści", a oni usunęli mój cały kanał za jedno ostrzeżenie (pomimo tego że przysługują 3 ostrzeżenia).

Ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału na YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej i rozpowszechniania słowa.

Dziękuję bardzo za wsparcie od wszystkich, każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da
Odpowiedz
#5
Ja tworze na bieżąco kopie filmów na CDA https://www.cda.pl/Swiadomosc_Absolutna
Zapraszam na grupę "Świadomość Absolutna" https://www.facebook.com/groups/1081486178691018/
Odpowiedz
#6
Zauwazyłem, ze temat płaskiej ziemi na youtube jest szczególnie dyskryminowany. Wpisując hasło: "Flat Earth"; bądź "Płaska Ziemia", wyswietlaja sie na pierwszych miejscach filmiki, które mówią o okrągłej ziemi, a nawet po: "ilosci wyswietleń", czesto nie maja prawa byc tam gdzie sa, a jednak. Dzieje sie tak tez znacznie czesciej, poniewaz nie tylko Ty zostałes usuniety z youtuba. Wiele filmów znika, potem sa wrzucane od nowa, ale przez to maja mniejsza liczbe wyswietlen. Bunt stłumiony u podstaw. Jezeli ziemia jest okrągła to na cholera, az tak cenzurowac temat płaskiej ziemi? Samo to daje do myślenia, ze może jednak jest płaska.  Ehhhh dziwny jest ten swiat, chociaz nie twierdze w 100%, ze wiem jaka jest ziemia.
  Wiem, ze INTERNET się skonczył jakies bodajze 5 lat temu, jak wprowadzono: "ACTA".  Mnóstwo informacji zostało dziś zakrytych najgorszym chłamem, jakimis zesranymi stronami jak np pudelek. Pamiętacie jak kiedys sie cos wpisało w google to najpierw wyskakiwaly normalne strony, fora, w miare rzetelne, ale i czesto rózne. Czytało się komentarze bądź artykuły, które były na poziomie i były logiczne. TERAZ?! Teraz prawie zawsze wyskakuje nam 1 odpowiedz na 1 pytanie. W dodatku, na jakims zapyzialym forum, co kiedys by nie miało prawa bytu, badz na jakims zasranym pudelku, czy innym gównie dla chorych, zaslepionych ludzi.... To sie chyba nie uda, trace nadzieje, a juz nabierałem wiary, ze bedzie rewolucja, ale pozostaje nam czekac, az sami wjada czołgami na nasze ogródki Sad
Odpowiedz
#7
6 Stycznia youtube usunęło mi konto po raz drugi, tym razem nawet bez żadnego ostrzeżenia. Przyszły powiadomienia i mnie wylogowało z googla tak że musiałem podać nr tel by w ogóle tam wejść i odczytać wiadomości.

Następnie założyłem trzeciego maila i ledwo co aktywowałem konto na youtube, to od razu przyszło powiadomienie że mnie wylogowało. Znowu prosili o nr telefonu, tylko tym razem zablokowali mi mój nr i musiałem podać kogoś innego aby się zalogować na swoim nowym mailu do konta youtube.

Założyłem kolejnego maila i zacząłem tworzenie nowego już 3 kanału na YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej i rozpowszechniania słowa.
Odpowiedz
#8
Dokładnie! Jestem wręcz przerażona - ale i zażenowana oraz rozbawiona - tym, co się wyrabia na JewTube :) Nic nie można już tam znaleźć praktycznie pod wyszukaniem "flat Earth", "płaska Ziemia" etc., trzeba się wiecznie dokopywać. Ciągłe usuwanie kanałów, filmów... Chociaż muszę przyznać, że akurat SciFun jedną rzecz zrobił pożyteczną: pokazał prawdę o tym chorym systemie wolnego internetu :D na początku drugiej części jego "Poważnej" Analizy jest zamieszczony krótki, półminutowy slideshow z tytułami i miniaturkami filmów o płaskiej Ziemi oraz liczbą wyświetleń. Krótki research i już wiadomo, które zniknęły z """jutube""". Są to, między innymi:
1. The Flat Earth Conspiracy Documentary (618 751 wyświetleń atm)
2. Flat Earth in 5 Minutes (780 371 wyświetleń atm)
3. Flat Earth is the Most Important Truth (624 849 wyświetleń atm)
Dodatkowo film, który w swoim czasie liczył sobie 789 193 wyświetleń, "OUR FLAT DOMED CLOSED SYSTEM EXPLAINED - DMurphy25" musiał najwyraźniej zostać reuploadowany, ponieważ teraz ma - uwaga - 4,1 tys. :- ))))))
Inne są dostępne, mają często miliony wyświetleń, ale co z tego, skoro algorytm JewTube nie pokaże ich w wyszukiwaniach? Tylko same durne Buzzfeedy, Comedy Central i inne takie pseudomądre źródełka "obalające" teorię albo mającej z niej - i z nas - ironiczną bekę, często pod przykrywką już w tytule. Szkoda słów, smfh.

Jak zapewne wielu z was obejrzałam kilkakrotnie wszystkie części "Poważnej" Analizy (za każdym razem zaśmiewając się do łez) i pamiętam, że jeszcze w jednym z odcinków autor umieścił taką niekończącą się spiralę filmików o teoriach spiskowych, w tym o płaskiej Ziemi. Jak kiedyś mi się zachce komedyjki od pożytecznego idioty, to to także znajdę i je sprawdzę.
Odpowiedz
#9
https://www.reuters.com/article/us-alpha...SKCN1T623X

https://youtube.googleblog.com/2019/06/o...-hate.html

W imię powyższych czystek, wczoraj zdjęto z mojego kanału film "Wiadomość dla Świata" i nie mogę już go dodać, nawet z innego konta, z którego to również usunięto mi parę filmów. Tego samego dnia usunięto kanał IHateMainstream, który publikował wiele na temat kłamstwa Ziemi kuli, jak również tego kto za tym stoi - co jest bardzo istotne a czego pilnują, by to nie wychodziło. Cała zawartość kanału została usunięta bez podania powodu. 

W ramach wczorajszej czystki, YouTube również usunął zapasowy kanał Erica Dubay-a, który niedawno stworzył.
   

Jakie kanały pozostały nie ruszone?
 • marksargent
 • Flat Earth And Other Hot Potatoes
 • TheNASAchannel
 • NathanOakley1980
 • Flat Earth International Conference
 • Rob Skiba
 • jeranism
 • GLOBEBUSTERS
 • Red Pill Philosophy
 • MrThriveAndSurvive
 • Orphan Red
 • DITRH
 • Flat Earth Talk
 • Celebrate Truth
 • ODD TV
 • D. Marble
 • Feed Your Mind 2
 • TheMorgile
 • David Icke
 • Crrow777
Tylko Narodowi Syjoniści Ż Y D Z I, którzy posiadają i kontrolują Google / YouTube / Wikipedie / itd, określają co jest Fałszywym Newsem lub Mową Nienawiści. Nazywa się to cenzurą Publicznego Placu.

Mamy do czynienia z zaawansowaną i agresywną cenzurą w internecie. Jest to efektem tego że wywieramy coraz większą presje, robimy kawał dobre roboty i dlatego nie mają wyjścia tak że muszą podkręcać śrubę cenzury by spowolnić wychodzenie tego kłamstwa. Jak macie możliwość, to zakładajcie kanały na youtube i innych platformach oraz zaczynajcie udostępniać materiały, które uważacie za słuszne i te które są najsilniej blokowane.

Truth Center, młody youtuber z USA opisuje problem cenzury na JewTube (j.ang).


Odpowiedz
#10
(01-03-2019, 02:34 PM)seq napisał(a):
(01-03-2019, 09:32 AM)Real World napisał(a): Hej wszystkim, tak, mój kanał JewTube został zamknięty ze względu na "mowę nienawiści" po jednym ostrzeżeniu, mimo że dostarczałem tylko treści edukacyjne i merytoryczne. Każdy zawsze ma moje pozwolenie na kopiowanie lub inne dowolne wykorzystywanie jakiegokolwiek/wszystkich moich materiałów, jeśli są one odpowiednie, aby pomóc w rozpowszechnianiu słowa, więc proszę o ponowne udostępnianie i rozpowszechnianie moich filmów wideo gdzie tylko się da. Dziękuję bardzo za wsparcie dla wszystkich, odwoływałem się, ale nie liczę na cud i ostatecznie zacząłem tworzenie nowego kanału w YouTube, jak również będę przesyłał filmy do innej witryny w celu utworzenia kopii zapasowej. Peace.

Byłeś, jesteś bardzo niewygodny dla nich ze swoimi materiałami. Przegrywali walkę z prawdą i zadali cios poniżej pasa, to u nich typowe. Dzisaj wyłączą Cię na JewTubie, a co zrobią jutro...? Dziwne, że sci-fun -a nie zablokowali za mowę nienawiści i promowanie alkoholizmu.

Wrzuć gdzieś materiały w chmurę i zostaw link, bo nie zrobiłem kopii z JewTuba, a też chce mieć kopię i będę rozpowszechniał gdzie się da...
Co do ciebie real world zawsze szanowałem cię nawet przed tym jak przeszłem na stronę płaskiej ziemi (może mnie pamiętasz nawet se trollkonto założyłem "Kulogłowy") bo niewyobrażam sobie poświęcić tyle czasu na robieniu filmików rozumiem każdy czuje że ma jakąś światłą misje ale.... Po co ja szanuje jedną i drugą stronę i nie narzucam nikomu swoich poglądów i nawet niewyobraż jaki taki luz jest fajny mój kolega też wierzy w płaską ziemie i na początku inni patrzeli na nas z politowaniem ale powiedzieliśmy że mamy w dupie w co wierzą i tak nikt sie tym nieprzejmował i było git i taka sielanka trwa do dzisiaj Nobody Cares!
Co do seqa
serio promowanie alkocholizmu to była satyra i powiem wam że scifun to nie jest jakiś kurna szatan byłem
w centrum nauki kopernik i go tam spotkałem pogadaliśmy porobiliśmy jakieś eksperymenty chemiczne on kuluziemca ja płaskoziemca mieliśmy na to poprostu wyjebane
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości