Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smoleńsk
#1
Witam! Czy ktoś dysponuje faktami na to, że "katastrofa Smoleńska" jest taką samą mistyfikacją jak fałszywe flagi? Ten wątek byłby przydatny np. w rozmowach z ludźmi, którzy ślepo wierzą w PiS lub uważają ten cały spór polityczny za prawdziwy. Będąc tutaj na forum chyba nikt nie ma wątpliwość, że to wszystko to teatrzyk odgrywany przez polityków.
Odpowiedz
#2
Masz dużo racji i poruszyłaś bardzo ważny temat. Moim zdaniem katastrofa Smoleńska to sfingowane oszustwo, całą tą stworzoną historią zamykają temat Katynia i mordu Polaków przez Syjonistycznych-Bolszewików, a w zamian podrzucają nam co chwile jakieś "dziesięcznice" abyśmy już całkowicie zapomnieli o Katyniu, pamiętali tylko wymyślony Smoleńsk i dzielili się między sobą zamiast zrozumieć, że jesteśmy pod okupacją a wolność jest tylko uporczywą iluzją zabarwianą przez aparat propagandy zwany mediami.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że do samolotu nikt nie wsiadł w dniu wylotu, nawet nie ma nagrań, podobno wsiadało tam około 100 osób, a dopiero niedawno pokazali jak sam Kaczyński z Żoną wsiada ale i tak był to tylko paro sekundowy niewyraźny urywek, a gdzie nagrania innych, a gdzie w ogóle było to nagranie Kaczyńskiego przez tyle lat i czemu dopiero niedawno wyszło? Te pytania jak i wiele innych pozostają tajemniczo bez odpowiedzi. Można domniemywać, że w samolocie była tylko załoga przygotowująca się do lotu. Mogli to rozegrać w taki sposób, że w czasie przygotowywania samolotu do rejsu z nawiewów rozpylono środek usypiający, dzięki czemu cała załoga poszła spać. Kapitan samolotu mógł wiedział o wszystkim i dlatego w kokpicie założył maskę i nie usnął, mógł mieć przygotowany spadochron i wystartować bez polityków. Politycy w rzeczywistości mogli odlecieć drugim samolotem w nieznanym kierunku, gdzie zmienili im dane, wygląd i większość z nich pewnie żyje sobie teraz szczęśliwie na jakiejś mało znanej wyspie daleko stąd. Samolot, który się rozbił, mógł zostać ustawiony autopilotem na Smoleńsk, nad którym rozpylili mgłę by nie było widać jak pilot skacze ze spadochronu, tak więc samolot rozbił się praktycznie pusty (prawdopodobnie tylko z uśpioną obsługą lotu), dlatego musieli upewnić się że oni też nie żyją i stąd słychać tam było strzały już po katastrofie, być może ich dobijali dla pewności. 

   
Tusk się uśmiechał świeżo po katastrofie, bo był tak szczęśliwy, że nawet nie umiał pohamować swojej radości z udanego odegrania scenariusza i stworzenia Żydowsko zainscenizowanej agendy na lata, która pompowana i podsycana w propagandowych mediach buduje sztuczne napięcie pomiędzy Polską a Rosją, jednocześnie umniejsza temat Katynia oraz zbrodni Żydowsko-Bolszewickich. Zepchnęli temat Katynia na boczny tor, zamaskowali część historii o której nie chcą by ludzie pamiętali, a nadpisali ją nową, Żydowsko zainscenizowaną Smoleńską bajeczką, powszechnie opowiadaną i promowaną wersją wydarzeń przez Żydów, którzy ukrywają się pod Polskimi nazwiskami, by nas jeszcze bardziej otumanić, zniewolić i okradać.

Napięcie między Polską a Rosją jest nieustannie podgrzewane i wykorzystane by nastawiać ludzi przeciwko sobie wmawiając im dwie sprzeczne wersje wydarzeń, przy czym żadna nie jest nawet bliska prawdy. Kontrolując te dwie wersje i latami prowadząc ludzi poprzez wyimaginowane opowieści, Syjoniści budują swoją syntezę dzięki której łatwiej będzie im kontrolować przyszłe społeczności podatne na dezinformacje i triki psychologiczne, znane jako Dialektyka Heglowska. Putin i Trump to jedna paczka znajomych, która gra do tej samej bramki, oczywiście nie pokażą tego, tylko będą stwarzać wrażenie budowania napięcia i go łagodzenia, aż do finalnego momentu, gdzie wywołany zostanie wielki kryzys za który obarczą winą jakąś czarną owcę (np Koreę Północną), zamkną banki, po czym w imię naszego bezpieczeństwa zaczną nas czipować (rzekomo dla naszego dobra) i doprowadzą się do całkowitej kontroli umysłowej i fizycznej nad ludzkością.

Komorowski wiedział, że będzie katastrofa:Komorowski też nie umiał ukryć swojej radości:
   

CIEKAWOSTKA:
Przed samą katastrofą była wrzawa w mediach dlaczego rząd i prezydent nie lecą jednym samolotem i wałkowali ten temat niemal non stop, po katastrofie nikt nawet nie poruszył tego tematu. Dlaczego? Bo tamte gadki miały tylko zbudować atmosferę i dając pretekst do mówienia w mediach o tej wyprawie, tak by później wszyscy wiedzieli o niej i poprzez to dali się łatwiej zmanipulować w odegraną wersję dodając do niej nieco dramaturgi. 

W poniższym linku wiele informacji o tzw. przypadkowych śmierciach osób które za dużo wiedziały:
http://pis-da.blogspot.com/2014/02/czy-a...ginac.html
Odpowiedz
#3
W samolocie wybuchły ładunki termobaryczne.Kontrolerzy  celowo naprowadzali samolot w drzewa aby to wiarygodnie wyglądało podłozyli tez dzwięk TAWS do nagran z czarnych skrzynek, aby zrzucić wine na pilota.70 lat po zbrodni katyńskiej ludzie znow łykneli jak pelikany raport A.Millera
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości