Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iluminaci
#1
"Iluminaci są kontynuacją religijnej tajemnicy Babilonu i Egiptu. Linia krwi Iluminatów sięga ludzi, którzy w tym samym czasie mieszkali w Babilonie i Egipcie." -Fritz Springmeier "Bloodlines of Illuminati"

     

Podobnie jak Masonów, tak i "Iluminatów", ich pojęcia oraz wiedza ezoteryczna odnajdywane są tysiące lat wstecz w Egipskich Tajemniczych Szkołach/Religiach. Jednak Zakon ten został po raz pierwszy publicznie zidentyfikowany w 1776 roku, w tym samym roku co Amerykanie podpisywali swoją Deklarację Niepodległości. W dniu 1 maja 1776 roku, "Mayday", Adam Weishaupt, profesor prawa na Uniwersytecie w Ingolstadt oficjalnie utworzył Bawarskich Iluminatów.
 
"Sieć tajnych stowarzyszeń, Linia Krwi i Iluminaci, poprzez swoje manipulacje, byli siłą napędową wielu głównych Imperiów w historii. W starożytnych czasach Sumer i Babilon, obydwa były siedzibami dla "Illuminati" w miejscu zwanym teraz jako Irak oraz Egipt i były dla nich również niezwykle ważne. Były to wyliczenia, teksty i artefakty z Sumeru i Babilonu, które zostały spalone lub obrabowane z Irackich muzeów w następstwie inwazji Amerykańskiej i Brytyjskiej. Po Babilonie, sieć Linii Krwi Iluminatów przeniosła swoją siedzibę do Rzymu i to było w czasie jak mieliśmy Imperium Rzymskie i tworzyli Kościół Rzymski albo zinstytucjonalizowane Chrześcijaństwo. Struktura Rzymsko katolickiego Kościoła kontrolowanego przez tajne stowarzyszenie Jezuitów pozostawała w sercu operacji Iluminatów. ‘Operacyjna’ siedziba przeniosła się do północnej Europy po upadku Cesarstwa Rzymskiego i przez pewien okres miała siedzibę w Amsterdamie, Holandii. To było, kiedy Holendrzy zaczęli budować swoje imperium przez Dutch East India Company i osiedlili się w Południowej Afryce. W 1688 roku, William of Orange (Wilhelm III Orański), jeden z rodu Linii Krwi, najechał Anglię z Holandii i objął tron jako William III w 1689 roku. William rządził wspólnie z Królową Marią (Maria II Stuart), a potem sam po jej śmierci w 1694 roku. W tym samym roku William podpisał statut, który utworzył Bank Anglii i zaczął się wyłaniać globalny system bankowy. Bankowość i wyprodukowany dług zawsze były jednym z głównych narzędzi wykorzystywanych przez Linie Krwi aby kontrolować ludzkość. Od tego czasu Linie Krwi i ich tajna sieć stowarzyszeń Iluminatów przeniosły swoje centrum operacji do Londynu i to co nastąpiło było oczywiście ‘wielkim’ i ogromnym Brytyjskim Imperium. W prawdzie to nie było Imperium ‘Brytyjskie’, ale imperium rodów Iluminatów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Ta ekspansja Brytyjskich i innych mocarstw Europejskich do wszystkich części świata eksportowała Linie Krwi na wszystkie kontynenty, w tym przede wszystkim ten najważniejszy dzisiaj, Amerykę Północną." -David Icke, "Tales from the Time Loop"
 
Iluminaci Adama Weishaupt-a zostali zaprojektowani tak, aby być organizacją tak nieuchwytną, tak skrytą, aby ukrywać swoje członkostwo w ramach innych tajnych stowarzyszeń. Weishaupt pisał w swoim dzienniku, że Masoneria była w rzeczywistości organizacją najbardziej pasującą do infiltracji przez Iluminatów:

   

"Ogromna siła naszego Zakonu leży w ukryciu; nie pozwólcie jej nigdy pojawić się w dowolnym miejscu, we własnym imieniu, ale zawsze pod inną nazwą i w innym zawodzie. Nic nie jest sprawniejsze niż trzy niższe stopnie Masonerii; opinia publiczna jest przyzwyczajona do tego, oczekuje niewiele, a więc dlatego niewiele się dowiaduje. Następnie do tego, forma nauczania lub literatura stowarzyszenia najlepiej pasują do naszych celów, oraz utrzymania Masonerii niewidocznej, to przykrycie zostało zatrudnione; i może być znacznie więcej, niż przykryciem, może być siłą napędową w naszych rękach. Poprzez utworzenie czytającego społeczeństwa i subskrypcji bibliotecznej, biorąc je pod nasz kierunek i dostarczając mu naszą pracę, możemy skręcić świadomość społeczną w stronę w którą tylko będziemy chcieli. W podobny sposób należy starać się uzyskać wpływy w akademiach wojskowych (może to mieć potężne konsekwencje) drukujących-domach, sklepach księgarzy, rozdziałach i skrótach we wszystkich urzędach, które mają jakiś wpływ na tworzenie lub zarządzanie, albo nawet kierowanie umysłami ludzi: malarstwo i grawerowanie są szczególnie warte naszej opieki." -Adam Weishaupt, twórca Iluminatów Bawarii, 1776 (od John Robinson "Proofs of a Conspiracy")
 
Sam Adam Weishaupt pokazał niewiele szacunku dla Bractwa Masonerii i wyśmiewał jego strukturę w swoich dziennikach. Wiedział, tak jak Linie Krwi na szczycie globalnego tajnego stowarzyszenia piramidy wiedzą, że cała struktura hierarchiczna przechodząca formalne "stopnie" jest zbędnym procesem. Jeśli kwestią jest nauczenie się okultystycznego tematu i stanie się "oświeconym", nie ma potrzeby stopni, nie trzeba powoli ujawniać tajemnic, nie ma potrzeby rytuałów, nagród i insygniów.

   

"Spośród wszystkich środków, jakie znam, aby prowadzić ludzi, najbardziej skutecznym jest ukryta tajemnica. Tęsknota umysłu jest nieunikniona; a jeśli raz człowiek podejmie ją w głowie i tam jest tajemnica w rzeczy, to jest niemożliwe aby się jej pozbyć, czy to przez argument czy doświadczenie. Następnie, możemy więc zmienić pogląd, poprzez jedynie zmianę słowa. Co bardziej pogardliwe niż fanatyzm, nazwać to entuzjazm, następnie dodać słówko szlachetny i można ich prowadzić przez cały świat ... Z ich powodu i dla założenia szybciej swoich własnych kajdan, będą angażować się w coraz to bardziej niszczące zawody z wszystkich - i po co? - Aby dowiedzieć się czegoś więcej o zakonie, z którego każdy stopień wybucha doktryną poprzedniego. Czy zraniło by to młodych Iluminatów  którzy mieli by to wszystko naraz wyjaśnione? Czy nie zapaliło by to jego umysłu - kiedy widziałby z takim samym błyskiem wielki obiekt i przydatność środków do jego osiągnięcia? Czy niewywyższające się charaktery Przełożonych, tak bardzo prześcigających siebie samych w talentach i zaletach i szczęściu (w przeciwnym wypadku Zakon jest do niczego) ogrzałyby jego serca i wypełniły je naśladowaniem, od kiedy widzi w nich, że ten, co tak zdecydowanie głosi do niego jest osiągalną rzeczą? Nie, nie - to wszystko to jest taka sztuczka; on musi być traktowany jak dziecko, zabawiany grzechotkami, gwiazdkami, wstążkami - i całą satysfakcje jaką uzyskuje, jest zabawa widzenia jak inni Masoni biegają w tym samym mankiecie." -Adam Weishaupt z John Robinson, "Proods of a Conspiracy" (129-30)
 
   

John Robinson był Masonem zaproszonym do Iluminatów pod koniec XVIII wieku. Po zbadaniu zakonu, Robinson odrzucił zaproszenie i opublikował książkę, która zaoferował swoje wnioski "Dowody spisku przeciwko wszystkim religiom i rządom Europy, prowadzonym przez tajne spotkania Masonów, Iluminatów i Oczytanych Stowarzyszeń” („Proofs of a Conspiracy Against all the Religions and Goverments of Europe, Carried on in the Secret Meetings of Free Masons, Illuminati and Reading Socities”)
 
"Krótko mówiąc, dowiedziałem się, że skryta Loża Masońska była używana w każdym kraju, do ładowania i propagowania uczuć religijnych i politycznych, które nie mogły by krążyć publicznie bez ujawienia autora na wielkie niebezpieczeństwo. Odkryłem, że ta bezkarność stopniowo zachęca ludzi z rozwiązłymi zasadami by stali się bardziej śmiali i nauczali wywrotowych doktryn wszystkich naszych pojęć moralności - całego naszego zaufania do rządu moralnego wszechświata - wszystkich naszych nadziei na poprawę w przyszłym stanie istnienia i z całej satysfakcji i zadowolenia z naszego obecnego życia, tak długo, jak żyjemy w stanie podporządkowania cywilnego. Byłem w stanie wyśledzić te próby, wykonywane na przestrzeni pięćdziesięciu ostatnich lat ... Widziałem te doktryny stopniowo rozpraszane i mieszane z wszystkimi różnymi systemami Masonerii, aż w końcu, stowarzyszenie zostało utworzone dla wyrażenia celu wykorzenienia wszystkich religijnych założeń, oraz do wywrócenia wszystkich istniejących rządów Europy. Widziałem jak ten Związek wywiera się gorliwie i systematycznie, aż staje się niemal nie do odparcia: I widziałem, że najbardziej aktywni liderzy Rewolucji Francuskiej byli członkami tego Związku i przeprowadzali swoje pierwsze ruchy zgodnie z zasadami i poprzez instrukcję i pomoc, wcześniej wnioskowaną i uzyskaną: i wreszcie, widziałem, że ten związek nadal istnieje, nadal działa w ukryciu ...  Związek / Stowarzyszenie o którym mówię, jest Zakonem ILUMINATÓW ... zniesionym w 1786 przez Wborców Bawarii, ale natychmiast reaktywowany pod inną nazwą, w innej formie, w całych Niemczech. Został on ponownie wykryty i pozornie podzielony; ale do tego czasu tak głęboko się zakorzenił, że nadal trwa bez wykrycia i rozprzestrzenia się na wszystkie kraje Europy." -John Robinson, "Proof’s of a Conspiracy" (6-9)    

   
 
"To nie było moim zamiarem, by wątpić, że doktryny Iluminatów nie rozprzestrzenią się w Stanach Zjednoczonych. Wręcz przeciwnie, nikt nie jest bardziej w pełni zadowolony z tego faktu niż ja." George Washington, 1782
 
Jak wspomina Robinson, Iluminaci zostali zniesieni w 1786 roku, ale zostali natychmiast reaktywowani pod różnymi nazwami. Stawało się coraz bardziej oczywiste dla "dobrych ludzi" Europejskiej Masonerii, że jeszcze bardziej drastyczne środki będą musiały zostać podjęte przeciwko Iluminatom. W 1794 roku Książę Brunszwiku, Wielki Mistrz Niemieckiej Masonerii napisał list do swoich braci zalecający rozpuszczenie całej organizacji, ze względu na fakt, że została ona przesiąknięta przez niewidzialne manipulujące ręce.
 
   

"Byłem przekonany, że my, jako Zakon, znaleźliśmy się pod mocą jakiegoś bardzo złego okultystycznego Zakonu, głęboko zorientowanego na naukę, zarówno okultyzmu jak i inną, poprzez ich nieomylne metody będące czarną magią, to znaczy elektro-magnetyczną mocą, hipnozą i potężną sugestią. Jesteśmy przekonani, że Zakon jest kontrolowany przez jakiś Słoneczny Porządek, o charakterze Iluminatów, jeśli nie przez sam ten Zakon. Widzimy naszą budowlę ... rozkruszoną i pokrywającą ziemię ruinami, widzimy zniszczenie którego nasze dłonie już więcej nie wstrzymają ... wielką sektę powstałą, która bierze za swoje motto dobro i szczęścia człowieka, pracując w ciemnościach spisku sprawiając, że szczęście ludzkości modli się za siebie samych. Sekta ta jest znana każdemu, a jej bracia są znani nie mniej niż jej nazwa. To oni są tymi osławionymi co podkopywali fundamenty Zakonu do punktu kompletnego obalenia; to przez nich, cała ludzkość została otruta i zbłądzona na kilka pokoleń ... Zaczęli od odlewania odium na religię ... ich panowie mieli nic innego do zobaczenia jak trony ziemi, a rządy krajów były zarządzane przez ich tajemne-nocne kluby ... nadużywali nasz zakon ... wytworzyli wszystkie problemy polityczne i moralne, którymi dzisiaj świat jest wypełniony ... musimy od tego momentu rozwiązać cały Zakon." -Książę Brunszwiku, Wielki Mistrz Niemieckiej Masonerii, 1794
 
Iluminaci, zaledwie 18 lat od swojego oficjalnego uformowania, byli tak potężni i wpływowi, że ich infiltracja do Masonerii spowodowała że książę Brunszwiku,  próbował rozwiązać cały zakon. Ani Masoneria ani Iluminaci nie zostali rozwiązani, a ich potęga i wpływy od tej pory wzrastały w wiekach.
 
   

"A w 1812 roku, prezydent Uniwersytetu Harvard, Joseph Willard, wycofał się od przemowy w Vermont. Skorzystał z okazji przejścia na emeryturę w dniu 4 lipca 1812 roku, aby wyrazić swoje zaniepokojenie skutkami wojny: ‘Istnieją wystarczające dowody, że wiele stowarzyszeń Iluminatów zostało założonych na tej ziemi. Bez wątpienia zależy im na tym aby potajemnie podważać wszystkie nasze dawne instytucje cywilne i sakralne. Stowarzyszenia te są wyraźnie jednoczone z tymi z tego samego zakonu w Europie ... Żyjemy w okresie alarmującym. Wrogowie wszelkich zakonów poszukują naszej zguby. Generalnie powinna przeważać niewierność, inaczej nasza niezależność upadnie, oczywiście. Nasz republikański rząd będzie unicestwiony.’" -Ralph Epperson, "The New World Order" 115-6

"Sztuka Iluminatów leży w rekrutowaniu naiwniaków jak również w adoptowaniu oraz pobudzaniu marzeń szczerych wizjonerów lub systemów fanatyków; Przez pochlebną próżność ambitnych egoistów; Pracując nad niezbalansowanym mózgiem lub stymulując takie pasje jak chciwość i siła, człowiek z zupełnie odmiennych celów służył celom tajnej sekty. Ludzie z pieniędzmi byli witani ale utrzymywani w nieświadomości rzeczywistych tajemnic. Celem jest zdobycie władzy i bogactwa. Aby osłabić świecki i religijny rząd oraz uzyskać panów świata." -Nesta Webster

 
   

Rynek rozrywkowy, muzyka, film są kontrolowane przez ludzi podporządkowanych bankierom illuminati i to oni inspirują wykonawców do oswajania ludzi z okultyzmem, trans-humanizmem, wszelkimi dewiacjami niszcząc podstawowe wartości ludzkie. Wystarczy pobieżna znajomość symboliki masońskiej żeby znaleźć okultystyczno –kabalistyczne przekazy we wszystkich produkcjach dzisiejszych gwiazd show biznesu. Najwyrazistszym przykładem jest uznawana obecne za najbardziej popularną wokalistkę Lady Gaga, a na polskim „podwórku” będzie to chociażby Dorota Rabczewska, znana jako Doda, która podpisała kontrakt z Uniwersal Studio, które jest własnością iluminaty Edgara Bronfmana jr, wywodzącego się z dynastii Chazarskich miliarderów z Kanady, jego ojciec Edgar Bronfmana Sr. zwany „królem Żydów” był magnatem medialnym oraz prezesem światowego kongresu Żydów (JWC) oraz największym propagatorem Talmudu - satanistycznej księgi Chazarów.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Iluminaci - przez Real World - 08-21-2017, 11:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości