Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firmament, Kopuła i za Kopułą
To tylko spekulacje ale mam wrażenie, że jeśli będziemy kontynuować drogę na południe poza Lodową Ścianą, gęstość powietrza ostatecznie wzrośnie (i temperatura spadnie), aż do momentu kiedy nie wywoła to efektu, który powoduje zatrzymanie wszystkich ruchów, jak uwięzienie wewnątrz stałego obiektu.

Podobnie jak u góry ze słońcem, gdzie znajdują się gwiazdy, uwięzione wśród warstw gęstych, zimnych, "stałych" stanów, które obracają się jako pojedynczy obiekt przez prąd, nieskończenie krążący u góry wokół.

Materiały uwięzione w tych warstwach identyfikujemy jako gwiazdy i "planety".

Ogólnie uważam, że jesteśmy w zamkniętym kosmosie istniejącego ruchu w nieruchomej pustce.

Nie wydaje mi się aby tam były inne światy poza naszym, a nawet gdyby, to prawdopodobnie nie ma sposobu, aby do nich dotrzeć.

Sądzę, że warstwy, które blokują słońce, księżyc i gwiazdy w miejscu, są połączone z siłą, "osi", przypominającą gigantycznego bączka, obracającego się ze stałą prędkością ze środka Ziemia.

Co więcej, myślę, że oś się poszerza i cofa w ciągu roku, co w konsekwencji powoduje, że słońce dryfuje pomiędzy Zwrotnikami Raka i Koziorożca (ponieważ znajduje się w pionowym środku bączka). Gwiazdy nie mają (wiele) wpływu, ponieważ ich warstwa połączona z osią znajduje się na jej wierzchołku.

Stare mapy Bieguna Północnego ukazują cztery masy lądów oddzielone ogromnym strumieniem wody, z ogromną górą pośrodku (Meru). Opisano gigantyczny wir otaczający górę, który miał służyć jako niekończąca się i konsekwentna rotacyjna siła ruchu.

"Planety" obracające się wokół Słońca, również sugerują, że słońce emituje podobną oś obrotową połączoną z ich warstwami w podobny sposób.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Firmament, Kopuła i za Kopułą - przez Real World - 08-12-2017, 09:47 AM
RE: Firmament, Kopuła i za Kopułą - przez Real World - 08-30-2017, 09:20 AM
RE: Firmament, Kopuła i za Kopułą - przez Real World - 11-24-2017, 04:30 PM
RE: Firmament, Kopuła i za Kopułą - przez Real World - 03-13-2018, 08:25 PM
RE: Firmament, Kopuła i za Kopułą - przez Real World - 08-22-2018, 10:04 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości