Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Góra Meru oraz Przypływy/Odpływy
Dziękuję za odniesienie się do mojego komentarza. Najpierw powiem że zalogowałem się tu z własnej woli, ponieważ temat rzeczywistego kształtu ziemi jest mi bliski, tak samo jak Tobie. Cieszę się że mogę pogadać z Tobą mimo, że budujesz swój model rzeczywistości na innym fundamencie.                                                                       Wiesz co jest fajne u ludzi?. Są nierówni. Część tematów, o których wspomniałeś, mam już za sobą, dawno je ogarnąłem, w innych jestem dyletantem w porównaniu do Ciebie. Dla mnie ,,wiara'' to coś poza religią, to ,,pewność przekonania'', spodziewanie rzeczy, których obecnie nie widzisz. Jest rodzajem rosnącej świadomości.                       Możliwe, że wiele ludzi szukających strefy komfortu w religii, nauce, polityce to ofiary ,,lobotomii'', to nieświadomi ,,tani pasterze'', którzy posługują się zręcznie zaimplementowanym im pod programem (MK ultra, Monarch). Bezrefleksyjnie powtarzają zasłyszane prawdy i zapychają kanał.  Niemniej to dobrze, że szukają wyjścia z pokoju. Ja też szukam ale innymi niż Ty środkami, pomagam innym ludziom, do których nie dotrzesz ze swoją kategoryzacją.  Chcę Ci tylko uświadomić że ,,Święte Pisma" zawiera tyle punktów odniesienia do tematu, który nas interesuje.  Nawet dodają więcej szczegółów, których nie zakłada współczesny model ,,płaskiej ziemi''. 
Tam już jest napisane, do czego Ty dojdziesz za dwadzieścia lat intensywnych badań, posługując się tylko rozumem i będąc wolnym od (indoktrynacji) religii i pseudo oświaty. 
 Ja nie specjalnie lubię rozmawiać z ludźmi, których ,,władze umysłowe'' ugrzęzły lub zacięły się na czymś jedynie słusznym. Wybieram ludzi mądrych nawet jeśli zostanę skarcony za ignorancję lub zaślepienie. Szanuje rzetelną wiedzę i otwarte horyzonty. Nie nadaje światu, swojego formatu, nie każę wolnym ludziom chodzić w moich ciasnych butach. Wyrazy szacunku. No i zdejmij ten -1 reputacji , bo punktacja za poglądy nie jest ,,fajna''. To jakieś betonowe koło ratunkowe czy co? . W tej grze daje ci dobre 2+ za otwartość w dyskusji.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Góra Meru oraz Przypływy/Odpływy - przez Real World - 08-12-2017, 09:26 AM
RE: Biegun Północny/Góra Meru - przez Real World - 08-30-2017, 12:20 AM
RE: Biegun Północny/Góra Meru - przez Real World - 08-30-2017, 10:05 AM
RE: Biegun Północny/Góra Meru - przez Real World - 08-30-2017, 10:42 AM
RE: Biegun Północny/Góra Meru - przez Real World - 08-30-2017, 10:50 AM
RE: Góra Meru oraz Przypływy/Odpływy - przez pionek - 09-11-2017, 10:08 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości