Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżyc - Fazy/Położenie/Obserwację
#3
O tym że księżyc nie jest gęsta masa fizyczną świadczą takie dowody jak choćby nawet prosta obserwacja tego fenomenu bliżej nie zbadanego i trudnego do wytłumaczenia dla zniewolonego i zmaterializowanego świata. Może właśnie należało go nazwać i ucieleśnić by nie wzbudzać lub wybudzał z uśpienia naszego JA, nie pozwolić na zanegowanie grawitacji, która twardo trzyma nas w wirującej się w bezmiarze wszechświata kuli zbłąkanej w trudnych do przyjęcia przez ludzki umysł liczbami, latami świetlnymi i wszystkim tym co może ogarnąć tylko umysł wielkiego naukowca nie nas zwykłych obywateli tej planety będącym pyłem kosmicznym w całym wszechświecie.
Do rzeczy.. Czy jesteśmy jeszcze na tyle świadomi samych siebie i jesteśmy w stanie zaufać własnemu instynktowi oraz temu co sami widzimy?
Jeśli tak jest a wierzę że ta świadomość ekspanduje z prędkością światła warto popatrzeć na księżyc i zadać sobie proste pytanie dlaczego jeśli księżyc jest kulą, masą to widoczna jest tylko jego  część oświetlana a nigdy nie widać tej części zaciemnionej? wystarczy popatrzeć na księżyc w dzień na tle niebieskiego nieba widoczna jest jasna strona, ale przecież gdyby księżyc miał tą drugą dark side of the moon stronę bez problemu moglibyśmy ją zauważyć. Kontrast między niebem a nieoświetloną częścią księżyca nie istnieje, a powinien. Księżyc nie jest czymś materialnym lecz czymś o czym nikt nie powinien się dowiedzieć bo zniszczyło by to koncepcje materializmu. 


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Księżyc - Fazy/Położenie/Obserwację - przez ORAKON - 01-07-2018, 10:23 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości