Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata

Lotnisko Wrocław, hala przylotów, a na środku taki cytat mocno promowanej ostatnio Noblistki:

"Ludzie potrzebują granic tak jak potrzebują powietrza. Bez wszelkiego rodzaju granic, nie wiedzielibyśmy jak żyć; nie wiedzielibyśmy kim jesteśmy, albo co mamy do zrobienia. Granice istnieją po to by pokazać nam, że są tam rzeczy, które nie mogą zostać przekroczone." -Olga Tokarczuk, "Final Stories"

To bardzo dziwne, że ta Pani pisze iż ludzie potrzebują, a wręcz wymagają granic by cokolwiek wiedzieć. Kiedy w rzeczywistość wolna niezależna eksploracja jest tym co może dać ludziom więcej informacji na temat wielu kluczowych pytań, to tutaj jest mowa by dali się zamknąć w klatce, gdzie ktoś będzie im mówił kim są i co mają robić. Przepraszam bardzo, ale to brzmi niepokojąco autorytarnie, o czym najwidoczniej nawet sama laureatka Nobla zdawała sobie sprawę pisząc wcześniej takie zdanie jak, "kto raz widział granice świata, ten najboleśniej doświadczać będzie swego uwięzienia" (cyt. z książki "Prawiek i inne czasy").

Odnoszę nieodparte wrażenie, że ta kobieta nie ma rozdwojenia jaźni, tylko to taki mały wstęp do tego ich Nowego Wspaniałego Świata...

Wyobraź sobie że zamknięto cię w pokoju, zawiązano ci oczy, nie masz pamięci, nie masz pojęcia co się dzieje. Zdejmują ci zasłonę z oczu i rzucają setki książek z małymi modelami i zabawkami mówiącymi ci kim jesteś, gdzie jesteś, co powinieneś robić. I co będziesz tam siedział na środku pokoju, "aaa no tak strona 46, mówi że Bóg mnie kocha i dlatego mnie tutaj zamknął", "aaa no tak to musi być prawda, więc teraz to zaakceptuje i tyle". Czy może jednak wstaniesz ze swojej dupy i zaczniesz iść aż dopóki nie będziesz mógł dotknąć boków i ustalić czym jest ten pokój. Jak duży on jest? Czy są drzwi? Czy mogę przez nie przejść? Co to za stos rzeczy na środku o aniołach, gadających wężach, bogach i wszystkich tych rzeczach? To wszystko tam jest by odwrócić moją uwagę, bo być może ten który mnie tutaj umieścił nie chce abym wyszedł.
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata - przez seq - 11-26-2018, 01:18 AM
RE: Syjonistyczny Żydowski Porządek Świata - przez Real World - 11-16-2019, 03:27 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości