Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzewa Nie Istnieją - Dezinformacja
To że rosną czy rosły duże drzewa nie jest żadnym odkryciem, miałbym spory dystans do nazywania czegoś prawdziwym, jak tylko ktoś mi pokaże tego zdjęcie, a do nazywania kamienia drzewem, to już naprawdę mi daleko. Czy możesz mi to wytłumacz jak dywagowanie o rzekomych gigantycznych drzewach może zbliżyć nas do zrobienie czegoś więcej z ruchem Płaskiej Ziemi? 

To czy one kiedyś istniały czy nie, nie ma wpływu na przedmiot naszych badań i nasz główny problem - jesteśmy marginalizowani ponieważ mówimy coś co wydaje się dla większości osób nonsensowne, więc jak teraz zaczniemy rozważać; nieistniejące drzewa, magnetyczną grawitację, słońce jako hologram, wklęsłą ziemie, mapy w kształcie serca oraz te inne ziemie, kiedy nawet nie możemy przebić się przez dezinformacyjny main-stream, to nasza wiarygodność będzie totalnie zmieszana z fantazją z La La Landu i w finale do niczego nas to nie doprowadzi.

NATURALNE jest opieranie się o coś POTWIERDZALNEGO a nie zgadywanie. 
Proszę nie dostarczać na to Forum dezinformacyjnych materiałów, albo umieszczać je w odpowiednim dziale wraz z recenzją. Sugerowanie takiego materiału nie wystawia dobrego świadectwa osobom, które chcą i próbują dotrzeć do okłamywanej większości z tematem Płaskiej Ziemi. To sprawia, że już kompletnie brzmimy jak banda niepoważnych szaleńców, kiedy mówimy że "na ziemi nie ma drzew".
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Drzewa Nie Istnieją - Dezinformacja - przez Morswines - 07-17-2018, 06:19 PM
RE: Drzewa - czy istnieją? - przez Real World - 07-17-2018, 07:35 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości