Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geo-inżynieria, Chemtrails, Smog, Globalne Ocieplenie, Zmiana Klimatu
#15
Podatek węglowy (patrz Ceny Węgla)


Podatki węglowe nakładają cenę na emitowany CO2.
Grupa Banku Światowego ustala cenę Podatku Węglowego (Carbon Tax).
Rządy opodatkowują za tonę metryczną na podstawie cen uprawnień do emisji dwutlenku węgla i stosuj go do każdej Osoby, Osoby, Rezydenta, Obywatela i Korporacji, które emitują CO2.

Podatek węglowy jest wykorzystywany do generowania przychodów dla Rządów (patrz Korporacji), które mogą wykorzystać ten dochód do wspierania innej fikcyjnej branży, takiej jak Kosmiczne Przedsiębiorstwo Enterprise. Wiele rządów zwraca swoje dochody z podatku od emisji dwutlenku węgla swoim "rezydentom" poprzez obniżki podatku dochodowego. Zgadza się, jest inny obszar na Formularzu Podatkowym, który pyta, ile emitujesz CO2 (pierdzenie nie musi być uwzględnione)? Czy ci "Mieszkańcy" rzeczywiście otrzymali ulgę podatkową? NIE, rząd przeniósł to z Podatku Dochodowego (Zysku Korporacyjnego) na Opodatkowanie Węgla.

...


Jeden Światowy Rząd oparty na stronniczym przemyśle

W niedługim czasie będziecie świadkami połączenia Fałszywych Kosmicznych narodów z Węglowo Opodatkowanymi narodami w jedną UNited współpracę, razem stworzą forum Jednego Rządu Światowego i Centralny Bank Światowy, którego jedynym celem będzie podporządkowanie ludzi poprzez cyfrową walutę; tak zwane metale szlachetne, których proszono Cię o składowanie zapasów przez ostatnie 50 lat, zostaną one wycofane z użytku w produktach konsumenckich. Krypto-waluty, takie jak Bitcoin, są obecnie wykorzystywane do opracowywania logistyki i wsparcia.

Watykan Wzywa Jeden Rząd Światowy

* "nowy globalny autorytet polityczny"
* "czas na szukanie globalnych rozwiązań się kończy"
* "Ustanowienie światowego politycznego Autorytetu"
* "Wymyślenie instytucji z uniwersalnymi kompetencjami"
* "stworzenie jednego światowego rządu na potrzeby zwalczania "zmian klimatu"

David Rockefeller powiedział, że "globalny kryzys" musi nastąpić, zanim ludzie na świecie będą skłonni zaakceptować Nowy Światowy Porządek. Kiedy światowa gospodarka poniosła dramatyczną katastrofę w 2008 r., światowi przywódcy ponownie ogłosili potrzebę Nowego Światowego Porządku i kontroli finansowej. Widzisz, wielu mogło spiskować i przedstawiać opinie na temat tego jak zmienia się siła, ale Watykan będzie to robił po swojemu; w końcu znajdują się na szczycie struktury kontrolnej, która chce zjednoczenia totalitarnych rządów, pod Jednym Światowym Rządem.

 11) Nie będziesz globalnie ciepły
 12) Nie będziesz zmieniać klimatu
 13) Nie będziesz zaprzeczać Przedsiębiorstwu Kosmicznemu (Enterprise)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Geo-inżynieria, Chemtrails, Smog, Globalne Ocieplenie, Zmiana Klimatu - przez Real World - 02-06-2019, 10:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości