Witamy na Forum Płaska Ziemia

Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Handlu Dziećmi i Pedofilii
#1
Jak wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, każdego roku bez śladu ginie w Polsce coraz więcej ludzi. W grupie wiekowej do 17. roku życia – w 2010 r. zaginęło 3469 dzieci, a w 2014 już 8104.

Osoba, która aktywnie zaczęła poruszać ten temat to Paweł Bednarz:
https://www.youtube.com/watch?v=y7ddrBqhbV4

Tak Paweł Kukiz zareagował na próbę poruszenia tej kwestii przez Pawła Bednarza:
https://www.youtube.com/watch?v=c9OtJ6fiZpg
Odpowiedz
#2
Próbują nam wmówić że Pedofilia to po prostu inna preferencja seksualna.
Zobaczcie jak promowane jest dobieranie się do małoletnich dziewczynek przez Syjonistów.Odpowiedz
#3
Edukacja seksualna dzieci należy do RODZICÓW, a nie szkół, mediów czy innych instytucji uzurpujących sobie prawo do tego. Odmienność seksualna nie jest sama w sobie zła, o ile nie dzieje się nikomu krzywda zmuszająca kogoś do robienia czegoś wbrew jego woli, dlatego to jest tylko i wyłącznie kwestia prywatna co ludzie robią w sypialni. Natomiast publiczne manifestowanie swojej osobistej seksualności, to już zupełnie co innego, kwestie intymne należy załatwiać w sypialni, a nie na ulicach miast. Od uświadamiania w pierwszej kolejności jest rodzina a nie instytucje.

Barbara Nowak, Małopolska kurator oświaty została zaatakowana przez media za obronę dzieci przed pro-pedofilskimi zapędami WHO, która według swoich zaleceń piszę, "dziecko w wieku 9-12 lat ma umieć negocjować i komunikować się w sprawie bezpiecznego, przyjemnego seksu z partnerem".  Przecież to są pedofilskie zapisy. Zgodnie z Polskim prawem, jeżeli namawia się dziecko poniżej wieku 15 lat na kontakt seksualny, to jest to przestępstwo. W tym dokumencie wyraźnie namawia się dzieci do inicjowania aktywności seksualnej już w wieku 9-12 lat, kiedy szkoła nie jest miejscem na tego typu praktyki.

Rafał Trzaskowski jest częścią ferajny Syjonistów realizujących politykę niszczenia tradycyjnego modelu rodzinnego, wspierania lichwy, podziałów religijnych, kultywowania perwersji i chaosu, właśnie dlatego tak szybko awansował w ostatnich latach i jest tutaj gdzie jest. On nie został przez nikogo wprowadzony w błąd, tylko jest kolejnym psychopatą bez empatii dla innych ludzi w tym przypadku dla dzieci. Ci zwyrodnialcy z samej góry szukają ludzi podobnych do siebie, szukają psychopatów takich jak oni i ci którzy najbardziej ku temu dążą i udowadniają że są ludźmi manipulującymi, nikczemnymi, bez kręgosłupa moralnego i jakiekolwiek współczucia, mają największą szansę się wybić w tym chorym hierarchicznym systemie.

Aparat propagandy zwany mediami, napuścił dwie dziennikarki na Panią Barbarę, w celu zdyskredytowania jej jako osoby, postawienia w złym świetle, z oczekiwaniami dymisji za to że nie zrobiła nic złego, tylko broniła Polskie dzieci przed perfidną agendą egoistycznych pedofilów wspieranych przez sekty psychopatów.Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości