Forum Płaska Ziemia
Stephen Hawking jest Oszustem - Wersja do druku

+- Forum Płaska Ziemia (http://forumplaskaziemia.pl)
+-- Dział: TEMATY DYSKUSJI (http://forumplaskaziemia.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Inne Spiski, Mistyfikacje, Mity i Kłamstwa (http://forumplaskaziemia.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Stephen Hawking jest Oszustem (/showthread.php?tid=165)Stephen Hawking jest Oszustem - Real World - 03-14-2018

W końcu dzisiaj wycofali się ze swojego ulubionego propagandysty, pozostaje pytanie kogo nam pokazywali przez te wszystkie lata, niektórzy badacze po przyjrzeniu się fotografiom stwierdzali różnice, jak np na zdjęciu poniżej uzębienie się różni, uszy mają inne, jak również rysy twarzy są odmienne, a zdjęcia pochodzą z tego samego roku. Ludzie z jego chorobą nie żyją tak długo, także ktoś tu znowu nie był z nami szczery.

[attachment=1261]

Musimy Skolonizować Przestrzeń Kosmiczną albo zginiemy, mówił Fizyk Teoretyczny Stephen Hawking, który stwierdził, że czas Ziemi się kończy z powodu zmian klimatycznych oraz innych problemów także musimy zająć się eksploracją kosmosu i kolonizacją.

Teoretyczna (THEO) fizyka oznacza Boskiego Fizyka, co sprawia, że Hawking to kolejna fikcyjna władza stworzona przez Kościół Scjentyzmu. Być może jeszcze za jego życia ktoś powinien lepiej doinformować Stephena na temat bieżących wydarzeń i powiedzieć mu, że KOSMOS jest ludzko stworzonym-konstruktem i że Kosmiczne-Kule są tworzone przez Komputerowo Generowaną Grafikę CGI dzięki NASA, która ma budżet ponad 50 milionów dolarów dziennie na fałszowanie Kosmosu.